Cretio Top 100 CRM Şirketleri Arasında

CRM Magazine tarafından Müşteri Hizmetleri, Pazarlama ve Satış kategorilerinde 2023 CRM Top 100 Şirketi arasında Creatio’nun da yer aldığı açıklandı.

CRM Magazine’nin yıllık “CRM Top 100” sayısı, CRM’nin üç temel alanı olan müşteri hizmetleri, pazarlama ve satışta öne çıkan 100 öncü teknolojiyi sıralamaktadır.

Creatio, iş akışlarını ve CRM’i no-code (kod yazmadan) ve maksimum derecede özgürlük ile otomatikleştiren küresel bir sağlayıcı olarak, bugün CRM Magazine’in yıllık “CRM Top 100” sayısında (DestinationCRM) tanınma haberini duyurdu. Bu özel sayıda, günümüzde hizmet, pazarlama ve satış etkileşimlerini şekillendiren teknolojilere ve bu alanda öncü olan en iyi 100 sağlayıcıya odaklanılmıştır.
Creatio, no-code ve yapay zeka destekli uyarlanabilir platformu sayesinde CRM Magazine tarafından CRM’nin üç temel alanında (müşteri hizmetleri, pazarlama ve satış) en kullanışlı teknolojiler arasında gösterildi. Creatio’nun sunduğu ürün ve hizmetler arasında no-code platformu (Studio Creatio), müşteri ilişkileri yönetimi uygulamaları (pazarlama, satış ve hizmet), 20 farklı sektör için iş akışları ve pazar eklentileri bulunmaktadır.

Creatio’nun uyarlanabilir mimarisi, organizasyonların uygulama tasarım sürecini hızlandırmasına ve hazır kullanıma uygun CRM bileşenlerinin maksimum düzeyde tekrar kullanılabilirliğini sağlamasına imkân tanır. Creatio’nun platformu, hem profesyonel hem de iş geliştiricilerinin no-code ile işlevsellik bloklarını, uygulamaları ve tam ölçekli ürünleri bir araya getirmek için kullanabileceği bir dizi uyarlanabilir öğe sunar.
Bu uyarlanabilir no-code mimarisi, iş akışı otomasyonunu ve CRM’i yeni bir seviyeye taşır. Tüm bileşenlerin takılabilir, değiştirilebilir ve tekrar kullanılabilir olması sayesinde, yapılandırma, özelleştirme ve geliştirme çalışmalarının önemli bir kısmı artık mevcut bloklar ve bileşenlerle uygulama birleştirme süreciyle değiştirilir. No-code yaratıcılar, yeni geliştirilen herhangi bir işlevselliği gelecekte tekrar kullanılabilir uyarlanabilir öğeler haline getirme araçlarına sahiptir.

Siz de Creatio ile tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz
https://www.creatio.com/tr/partners/luckyeye-bilgisayar-tanitim-hizmetleri-yayincilik-ve-ticaret

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

AI’nin Arama Motorları Üzerindeki Etkisi

Eğitimde Dijital Dönüşüm: Yapay Zeka Çağına Uyum Sağlama

Yenilik Yapın, Uyum Sağlayın, Başarılı Olun: Dijital Dönüşümde Gelişmek

İnovasyon Kültürünün Önemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir