NRF 2018 Perakende Konferansı’ndan Önemli Başlıklar

National Retail Federation (NRF) dünyanın en büyük perakende sektör kuruluşlarından biridir.

NRF’in bir etkinliği olan ve “Big Show” olarak adlandırılan NRF Perakende Konferansı, her yıl Ocak ayında ABD’nin New York şehrinde yapılır.

Önemli network imkanları sunan, ilham verici konuşmacılara yer veren, güçlü bir içeriği olan ve büyük bir alanda düzenlenen NRF Perakende Konferansı, bu sene 14-16 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlendi.

NRF 2018’de; sürekli değişim geçiren perakende pazarında, yeni yerlere bakma fırsatı veren kapsamlı bir perakende dönüşüm teması işlenmiştir.

NRF 2018’de optimizasyon ve veriye dayalı başlıklar ön plandaydı.

Bu yıl düzenlenen konferansın ana mesajı; “Perakende Kıyameti” öyküsüne karşı koymak ve sektörde canlanmış bir yenilik kültürü yaratmak isteyen birçok panel ve konuşmayla, yılın pozitif bir şekilde başlamasını sağlamaktır.

NRF 2018’de yer alan perakende yöneticileri; online büyüme ve katılım arayışını, beklenen ve beklenmeyeni dengelerken, yeni yıla yönelik hedeflerini dile getirdiler.

Bu konferans, teknoloji ve daha fazlasının önümüzdeki yılı nasıl tanımlayacağını çözmek için toplandı.

NRF 2018 Perakende Konferansı, uluslararası perakendenin güncel konularını gündeme taşıdı.

NRF 2018’de işlenen ana temalar; İş performansı ve büyüme, Teknoloji ve İnovasyon. Bu ana temaların dışında; dijital, teknoloji, inovasyon, mobil, lojistik, perakende trendleri, kredi kartları ve ödeme sistemleri, e-ticaret ve daha birçok başlık NRF Perakende Kongresi’nde tartışıldı.

NRF 2018’de; mağaza içi gelişme, müşteri sadakatini artırmak için yeni yollar, markaların değişen rolü, başlangıç fikri edinme ve fikirleri toplamak için doğru teknolojiyi bulma konularına da yer verildi.

Dijital ve mobil dünyanın ilk sıralarında yer alan şirketlerinin CEO’ları, ünlü ve önemli modacılar, büyük şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve daha birçok isim konuşmalarıyla etkinliğe katkı sağladı.

Konferansa katılan izleyiciler; perakende sektörünü, iş dünyasının gündeminde yer alan konuları, önde gelen sektör temsilcilerinin görüşlerini ve değerlendirmelerini dinleme imkanı buldu.

Kaynakça: http://bit.ly/2FGQQCX

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Son Zamanların En Büyük Teknolojik Başarısızlıkları

2022 Sonrası Geleceğin En Popüler 9 Önü Açık Mesleği

2022’de En Çok İzlenen 10 TEDX Konuşması

İş Hayatında Kullanabileceğiniz En Efektif İş Takip Programları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir