IBM’den Yeni Dijital İçerik Pazarlaması Çözümü!

Markaların hedef kitlesiyle doğrudan iletişim kurmaları için dijital dünyadaki içerik pazarlama stratejileri büyük bir önem taşıyor. IBM dijital içerik pazarlama çözümü IBM Digital Content Marketing (DCM), web sitenizdeki kurumsal içerik yönetiminiz ve dijital içerik pazarlaması için pek çok hizmeti bir arada toplayan yeni bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

4 Şubat’ta tanıtımı yapılacak olan IBM DCM yeni arayüzü, email pazarlama ve sosyal otomasyonu web içeriği ile birleştiren bir dijital içerik pazarlama platformunu da beraberinde getiriyor. İçerik pazarlaması yönetiminiz için pazarlama araçlarıyla tek bir yerden kolay erişim sağlayan pratik çözüm, iş süreçlerinizin kolaylaştırırken zaman ve paradan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

IBM DCM ile e-mail pazarlama kampanyalarınızı seçme, kişiselleştirme, yönetme ve takip etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında web sitenizdeki kurumsal içerik yönetiminiz sırasında ürün, servis ve çözümlerinizi destekleyen IBM DCM, sosyal uygulamaları ile sosyal medya jenerasyonunda avantaj yakalamanıza da imkân tanıyor.

dijital içerik pazarlaması

İster IBM çözümlerinde deneyimli, ister yeni bir kullanıcı olun; IBM DCM ile e-posta kampanyalarındaki yeni ve genişletilmiş fonksiyonlardan rahatlıkla yararlanabiliyorsunuz. Yüzlerce yeni kampanya şablonu, dijital içerik kütüphanesi ve koleksiyonlar özellikleriyle içerik pazarlama kampanyanız için aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyor.

Dijital çağda aranan bilgiye her an her yerden ulaşılıyor olması, şirketleri ve pazarlama faaliyetlerini içerik pazarlaması konusunda daha etkin çözümler aramaya itiyor. IBM de DCM ile içeriğin krallığında yeni dijital pazarlama çözümünü kurumların kullanımına sunmaya hazırlanıyor.

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

2019’un Dijital İş Fikirleri

Çevrimiçi İşletmenizde Yaratıcı Çözümler Oluşturmanızı Sağlayacak 5 Taktik

Apple Kullanıcılarına Özel: Mac ve iPhone için ‘’Devamlılık’’ Çözümleri

Etkili Çalışan Deneyimi Yönetimi Tüyoları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir