IBM Dijital Ajanslar Semineri 7 Şubat’ta İstanbul’da!

Dijital Ajanslar Platformu ve IBM işbirliği ile gerçekleştirilecek IBM Dijital Ajanslar Semineri, 7 Şubat 2015 tarihinde YEM İstanbul’da düzenlenecek. Sosyal medya, bulut, analitik ve mobil çözümlerin dijital pazarlama stratejileriyle birlikte masaya yatırılacağı seminerde dijital ajanslar için müşteri ile doğrudan etkileşimi hedefleyen IBM çözümleri ele alınacak.

Günümüzün değişen tüketici ihtiyaçları ve hızla değişen pazar dinamikleri doğrultusunda doğru dijital pazarlama çözümlerinin dijital deneyime dönüşmesi çok önemli. Tüm bunları tek bir pota içerisinde eriten IBM ExperienceOne Çözümleri hakkında detaylı bilgiler IBM Dijital Ajanslar Semineri içerisinde katılımcılarla paylaşılacak. Etkinlikte, IBM yazılımlarının ajanslar için sunduğu içerik yönetimi, yerleşik sosyal medya fonksiyonları, dijital pazarlama araçları ve analitik gibi pek çok özelliği konuşulacak. Sıradışı bir müşteri deneyimi oluşturmak için sosyal işletme platformunu kullanmanın avantajları, dijital deneyim yönetimi ve Social Business’ın ele alınacağı seminerde iş hayatına yön veren dijital pazarlama ipuçları tüm detaylarıyla aktarılacak.

dijital_ajanslar

IBM Digital Experience ve Market Management çözümlerinin konuşulacağı seminer, dijital pazarlama sektörü içerisinde hizmet veren ajanslar ve müşterilerinin daha iyi nasıl etkileşim kurabileceğine odaklanacak. IBM Sistemleri Ortadoğu Afrika & Türkiye Sorumlu Pazarlama Lideri Maja Barel, IBM Dijital Deneyim ve İşbirliği Yazılımları Global Satış Yöneticisi Joseph Preston, IBM Yazılım Grubu Dijital Deneyim Çözümleri Global Satış Yöneticisi Jeff Seifert, ve IBM çözümleriyle etkin hizmet veren dijital ajans LuckyEye CEO’su Tolga Artan’ın konuşmacıları arasında bulunduğu seminerde ayrıca IBM Türkiye, Ekosistem Geliştirme Yöneticisi Jale Akyel, IBM Türkiye Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Endüstri Çözümleri ve B2B Entegrasyon Lideri Ebru Binboğa ve IBM Türkiye Social Business Geliştirme Yöneticisi Erhan Güçdemir de sunumlarıyla yer alacak.

Eğer dijital pazarlama profesyoneliyseniz veya ajans başkanı, kurucusu ya da üst düzey yöneticileri arasında yer alıyorsanız müşterilerinizle daha farklı bir bağ kurmak için etkinliğe katılabilir, Social Business fikirleri, müşteri etkileşimi (engagement) çözümleri ve dijital pazarlama optimizasyonu ile ilgili konusunda uzman olan kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

IBM – Dijital Ajanslar Semineri Programı

13:00 – 13:15 Açılış Konuşması
13:15 – 14:15 İkna edici bir Dijital Deneyim yaratmak için IBM’in güçlü yeni yaklaşımı
14:15 – 14:30 Kahve Arası
14:30 – 15:15 IBM Digital Experience Demo
15:15 – 15:45 IBM’in Dijital Pazarlama Ajanslarına Yönelik Teşvik Programı Tanıtımı
15:45 – 16:15 IBM Çözümleriyle Etkileşim Kuran Bir Türk Dijital Ajans: LuckyEye
16:15 – 16:30 Kahve Arası
15:45 – 16:15 Yerel, bölgesel ve dünya çapında IBM ekibiyle ortak olmak
16:15 – 17:00 Başarı için 90 günlük planın ana hatları

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yeni Nesil Dijital Pazarlama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir