Şirket içi yazışmalar artık Actiance ile daha güvenli!

Social Business ile iş hayatında önemli unsurlardan biri de güvenlik. Şirket içinde istenmeyen iletiler için güvenlik sorunu nasıl halledilebilir? Bu doğrultuda Actiance, işletmelerden sağlık sektörüne, devlet kurumlarından finans sektörüne kadar geniş bir yelpazeye sahip e-mail, sosyal medya ve kurum içi yazışmaları kontrol eden bir güvenlik sistemi sunuyor. Actiance’ın Vantage çözümü ise, işletme içi güvenlik kontrolü sağlıyor ve şirket içi yazışmaları ve konuşmaları filtreleyerek, herhangi bir kötü durumla karşılaşılmasını engelliyor.

Vantage kurumsal iletişim ve işbirliği için yönetimi ve uyumu kolaylaştırır. Doğru özellik seviyesinde bazı durumlarda, size şirket altyapısı üzerinde politika kontrolü sağlar. Kapsama ve denetim düzeyi bu genişliği ile, belirlenen olanlar dahil olmak üzere sıkı uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için en iyi çözümdür.

İşinize göz kulak olun

Eğer işletmede potansiyel veri sızıntısı riski ve uygunsuz dil kullanımını azaltmak isteniyorsa, bu çözüm ile gerçek zamanlı içerik izleyin. Hatta bu kurumsal sosyal yazılım faaliyetleri, anlık mesajlaşmalar dahilinde transfer dosyaları içinde – anahtar kelimeler, deyimler ve tam düzenli ifadeler , blok ve uyarı şeklinde yer alıyor.

Akıllıca içeriği yakalayın

Kontrolü tam olarak yakalamak için ne türde, ne kadar içerik var? Vantage düzenlenmiş ve silinen mesajlar dahil konuşmalar, etkinlikler, dosyalar ve bağlamında hatta ses dosyalarını dahi yakalar. Tüm bu denetim ve keşif, güvenlik kontrolünü daha kolay ve daha az masraflı yapar .

Anahtar kelime bazlı arama yapın

Daha kolay, daha verimli ve yasal olarak; uyum ekipleri için daha az maliyetli içerik arama imkanı sağlar. Anahtar kelimeler, kullanıcılar, ağlar ve tarih aralıkları en ince detayına kadar arama tabanlı depolanan içeriği almayı ve denetlemeyi sağlar. Hatta ilave esneklik için mevcut e-posta arşivi araştırabilirsiniz.

Her şeyi sapasağlam tutun

Vantage, ihtiyacınız olduğunda daha kolay güvenilir bilgi almaya yardımcı olmak için bir bilgi merkezi oluşturarak, ortak bir data havuzu oluşturur. Bu çözüm; mesaj koruması, dosya transferi arşivleme, uygulama ve denetim yolları doğrulama dahil olmak üzere tüm mesajların depolanmasını sağlar.

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

2019’un Dijital İş Fikirleri

Çevrimiçi İşletmenizde Yaratıcı Çözümler Oluşturmanızı Sağlayacak 5 Taktik

Apple Kullanıcılarına Özel: Mac ve iPhone için ‘’Devamlılık’’ Çözümleri

Etkili Çalışan Deneyimi Yönetimi Tüyoları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir