Sosyal Medyada Sizin Hakkınızda Kimler Ne Konuşuyor?

Sosyal medya takibi ve tüketiciyi anlamak, işiniz açısından oldukça önemli. Müşterilerinizin hepsi Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya kanallarını kullanıyor. Markanız hakkınızda içerik paylaşan kullanıcıların tümüne bu sosyal kanallar üzerinden ayrı ayrı ulaşmak ise oldukça zor. Click2Social, bu durumu çok daha basit hale getiren ve işinizi oldukça kolaylaştıran bir çözüm.

Gerçek zamanlı içerik pazarlama ve reklam kampanyalarınıza farklı bir yaklaşım sunan analitik bulut çözümü Click2Social, hedef kitlenizle doğru etkileşimi yakalamak ve markanızı ölçmek için geliştirilmiş bir dijital pazarlama aracı. Markanız hakkındaki tweetleri, etkinlikleriniz, ürün veya servislerinizle ilgili Facebook veya Instagram gönderilerini kısaca sosyal medyada sizinle ilgili en iyi paylaşımları tek bir çatı altında kolayca yönetmenizi sağlıyor.

Sosyal medyanızın en iyilerini bir sayfada toplayın!

Click2Social; gerçek zamanlı pazarlama, sosyal içeriklerin derlenmesi, sosyal reklamcılık gibi yöntemlerle son kullanıcıların markalar için customer engagement kültürünü yani müşteri etkileşimini artırır. Müşterilerinizi sosyal medyada gerçek zamanlı olarak yakalamanızı sağlarken sunduğu Sosyal İletişim Panosu’nu da web sitenize rahatlıkla entegre edebilmenize imkan tanır. Sosyal medya kanallarında #hashtag’ler, @handle’lar ve anahtar kelimeler ile aramalar yaparak yakalayacağınız size dair öyküleri, kendi kurumsal kimliğinize giydirerek düzenleyebilir, sponsorluklar ve içerik işbirlikleri ile sunumunuzu geliştirebilirsiniz. Bunun bir adım ötesinde Real Time Bidding (Gerçek Zamanlı Ödeme) avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

phantom_of_the_opera

Müşterilerinizin sosyal medyada sizinle ilgili beğenilerini aktaran paylaşımların marka ve ürününüzün pazarlamasında getireceği etki, tahmin ettiğinizden çok daha yüksek. Social Curation yani Sosyal İçerik Toplama için geliştirilen bulut çözümü Click2Social, hakkınızdaki en iyi sosyal paylaşımları tek bir yerde toplayıp markanızı sizin yerinize müşterilerinizin anlatmasını sağlıyor. Şirketler için sosyal medya yönetimi nasıl olmalı diyorsanız sosyalleşmek için sadece tıklamak yeterli!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

2019’un Dijital İş Fikirleri

Çevrimiçi İşletmenizde Yaratıcı Çözümler Oluşturmanızı Sağlayacak 5 Taktik

Apple Kullanıcılarına Özel: Mac ve iPhone için ‘’Devamlılık’’ Çözümleri

Etkili Çalışan Deneyimi Yönetimi Tüyoları

2 Geri Bildirim “Sosyal Medyada Sizin Hakkınızda Kimler Ne Konuşuyor?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir