Web Formu Hazırlamak Artık Çok Kolay!

Şirketiniz dijital çağda networking sistemleriyle hızlı bir şekilde kaynaşırken müşterileriniz için akıllı çözümlerden de faydalanabilirsiniz. Diyelim ki bir form oluşturup web sitenize eklemeniz gerekiyor? Ya da şirketiniz içinde web formu uygulamalarına ihtiyacınız mı var? Web formu oluşturucusu IBM Forms Experience Builder (FEB), kurumunuz içerisindeki form ihtiyaçlarınıza kolay ve hızlı bir şekilde cevap verme imkânı tanıyor.

IBM Forms Experience Builder, form hazırlamak için günlerce uğraşma devrini ortadan kaldırıyor. Yazılım konusunda uzmanlığa ihtiyaç duymadan kullanıcıların sadece dakikalar içerisinde ihtiyacına yönelik formu tasarlayıp uygulamasına ve sonuçları raporlamasına fırsat sağlıyor. Browser tabanlı altyapısıyla IBM Forms Experience Builder, kullanılan diğer sistemlere, yazılımlara ve uygulamalara rahatlıkla entegre edilebiliyor. Ayrıca IBM Web Experience and Social yazılımlarıyla kolayca entegrasyon sağlanabiliyor. Firmaların IT departmanları, varolan web becerilerini kullanarak uygulamaları genişletebiliyor ya da kurumsal diğer kullanıcılar ile işbirliği yapabiliyor. Bulut yazılımlar ile uyumlu IBM Forms Experience Builder, ihtiyaçlarınız için ortak bir dağıtım alanı da sunabiliyor.

IBM Forms Experience Builder’ın Avantajları

Formları kolayca oluşturma olanağı sunan IBM Forms Experience Builder, aynı zamanda listeler ve grafik oluşturma özelliği ile otomatik veritabanı imkânı sunuyor. Basit görev ve kullanıcı güvenliği atamalarının yanında kullanıcıya tasarladığı formu kolaylıkla oluşturma ve değiştirme seçenekleri sağlıyor. Hazırlanan formla ilgili sonuçları görüntüleme ve analiz etmenize yardımcı olan IBM Forms Experience Builder, iş kullanıcıları için basit web tasarımı ve kolay iş akışı kullanma özellikleriyle de avantaj sunuyor.

Müşterilerinizin beklentilerini karşılama noktasında verimliliği artırmanıza katkı sağlayan IBM Forms Experience Builder, basit bir formu bile hazırlarken harcadığınız zamanı ve eforu en az seviyeye indiriyor. IBM Forms Experience Builder ile yalnız form oluşturmanın dışında, kullanıcılar için komple çözümler yaratabilirsiniz.  FEB otomatik veritabanı, raporlama, grafik, erişim kontrolü, iş akışı, mobil destek ve daha fazlasını sağlıyor . Kullanıcıların basit veri yakalama uygulamaları ile kapsamlı iş çözümleri oluşturmanıza da olanak sunuyor.

IBM Forms Experience Builder, hem web sitenizde hem de kurumun içerisindeki form talepleriniz için kolay kullanılabilir arayüzü sağlıyor. Bu kolay arayüz de pek çok farklı formu esnek bir yapıda tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Forms Experience Builder Kullanım Alanları

  • İnsan Kaynakları Departmanı
  • Müşteri Hizmetleri
  • Teklif Hazırlama Süreci ve Yönetimi
  • İşe Alım ve Takip Süreci
  • Etkinlik ve Katılım
  • Fırsat Takibi
  • Rezervasyon ve Planlama
  • İş ve Proje Takibi
  • Promosyon ve Kampanya Önerileri
  • Finansal Uygulamalar

Forms Experience Builder çözümünden hemen yararlanmak için daha detaylı bilgi edinin.

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

2019’un Dijital İş Fikirleri

Çevrimiçi İşletmenizde Yaratıcı Çözümler Oluşturmanızı Sağlayacak 5 Taktik

Apple Kullanıcılarına Özel: Mac ve iPhone için ‘’Devamlılık’’ Çözümleri

Etkili Çalışan Deneyimi Yönetimi Tüyoları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir